HQ Euro Bivy

Neohodnoceno
 
  • 1 z 7
 
Největší a nejkomfortnější bivak na trhu !
Dostupnost Na závaznou objednávku
25 230 Kč    
Kód produktu AVBVY/HQEU
Značka AVID CARP
Kategorie Deštníky, bivaky, přístřešky
 

Domov daleko od domova Bivak pro dlouhodobý pobyt u vody Na velikosti záleží. HQ Euro je výbornou alternativou přístřešku pro rybáře, kteří tráví hodně času u vody. Je to největší, nejlepší a nejvíce funkcemi nabitý bivak na trhu. Se třemi předními dveřmi, třemi vrstvami pláště a dokonalým designem odsunuje další bivaky do svého stínu. HQ Euro je bezpochyby nejlépe vypadající a nejkomfortnější bivak. S jeho kolosální velikosti a tvarem Euro poskytuje vše, co moderní kaprař potřebuje. Pro dlouhý pobyt rybáře bude HQ Euro první volba a to na mnoho let dopředu.

TRIPLE SKIN TECHNOLOGIE HQ Euro je vyroben olivově zelené nylonové tkaniny (210 denier). Dále je současně dodáván přehoz/druhý plášť a také vnitřní plášť do spacího prostoru, který se přichytává pomocí klipů. Čili tento bivak má ne jeden, ne dva, ale tři pláště. To rybáři zajistí ochranu před všemi druhy počasí a dopřeje pohodlí, které je v současné době bezkonkurenční.

VNITŘNÍ SPACÍ ODDÍL A PŘEDSÍŇ/VERANDA Tento připínající oddíl je navržen tak, aby všechny špinavé věci byly odděleny od čistých, suchých. Spací prostor má ideální velikost pro dvě Restbite X Lehátka s rezervou. Není nic horšího, než mít zablácenou podlážku. Můžete se ujistit, že nyní můžete mít zcela uzavřený oddíl bez nečistot a bahna. Toho je dosaženo pomocí nového předsíňového designu. Nikdy předtím jsme neviděli bivak s bočními dveřmi. Tyto dveře slouží také jako otvory, které umožňují proudění vzduchu v celém bivaku. Každé dveře mohou být také použity jako výstupní a vstupní otvor, zejména je-li směr větru proměnlivý a vy jste nuceni mít zapnuté přední dveře. Předsíň/veranda nabízí prostor např. pro přípravu montáží, krmení nebo pro vaření, kdy je tento prostor zároveň chráněn před povětrnostními vlivy. V podstatě jsou to dva bivaky, které lze použít jako jeden. Přední panel je možné zcela oddělat a vytvořit si tak větší možnost výhledu. A když se vyhrnou boční dveře, tak se vytvoří skvěle vypadající letní veranda, která bude poskytovat stín před sluncem. Zadní okno lze otevřít a zavřít z vnitřní strany bivaku, což eliminuje potřebu chodit ven ve špatném počasí. HQ Euro je opravdu domov daleko od domova.

PŘEHOZ/DRUHÝ PLÁŠŤ V zemích, které neumožňují používat podlážky nebo pro ty, kteří chtějí ještě více prostoru je zde přehoz. Přehoz napomáhá eliminovat kondenzaci vody na stěnách bivaku. Přehoz je také vyroben z olivově zelené nylonové tkaniny (210 denier ). Je dodáván i s bočními dveřmi a zadním otvorem. Přehoz dodá další pevnost a další vrstvu, která tak dokončí jedinečnou Triple skin technologii.

Rozměry v obrázku

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.